Відгуки про компанію АгроБум - товари для дому, саду та городу
Ірина К.
Відмінно
Замовляла тітці в село насіння та засоби захисту рослин. На промі багато пропозицій, але зупинилась на даній компанії через великий ассортимент продукції та мінімальні ціни. Компанія без відгуків, спочатку не наважувалась замовляти, але потім вибрала наложку. Все добре. Рекомендую продавця.
Замовляла тітці в село насіння та засоби захисту рослин. На промі багато пропозицій, але зупинилась на даній компанії через великий ассортимент продукції та мінімальні ціни. Компанія без відгуків, спочатку не наважувалась замовляти, але потім вибрала наложку. Все добре. Рекомендую продавця.