Відгуки про компанію АгроБум - товари для дому, саду та городу
Тетяна Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Жодних претензій немає: все відповідає опису і фото, також з плюсів дуже якісне пакування: в плівку з бульбашками, коробку з додатковими прокладками і ущільнювачами, нічого не побилось в дорозі. Дуже дякую!
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук! Дуже раді що Вам все зподабалось. Звертайтесь ще!
Сергій С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олег В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказали "пацюкOFF", не уточнили проверить срок годности. Продавец в день заказа отправил, хорошо упаковал, фото упаковки ниже. Получили товар с просроченным сроком годности. Написал продавцу и быстро получил решение. Уважаемый продавец предложил мне получить обратно всю сумму за заказ не отправляя товар или они могут отправить другой товар в том же количестве. Выбрал второй вариант, предложили "крысолов", который был дороже и ещё 2 года срока годности. Отправили в тот же день, доставку оплатил продавец. Рекомендую продавца, полностью и сразу решил проблему, такие продавцы редкость.
вячеслав п.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
СЕРГІЙ Т.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товара був на сайті,а в наявності не було.,і я так розумію не буде,продавець не серйозний.
Валентина Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Юрій А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ірина Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Велике спасибі вашому співробітнику Руслану.Миттєвий зв"язок і миттєва відправка товару.Менш як за добу товар вже в Червонограді.Такої швидкої доставки ще не зустрічала
Жодних претензій немає: все відповідає опису і фото, також з плюсів дуже якісне пакування: в плівку з бульбашками, коробку з додатковими прокладками і ущільнювачами, нічого не побилось в дорозі. Дуже дякую!
Дякуємо за Ваш відгук! Дуже раді що Вам все зподабалось. Звертайтесь ще!
Заказали "пацюкOFF", не уточнили проверить срок годности. Продавец в день заказа отправил, хорошо упаковал, фото упаковки ниже. Получили товар с просроченным сроком годности. Написал продавцу и быстро получил решение. Уважаемый продавец предложил мне получить обратно всю сумму за заказ не отправляя товар или они могут отправить другой товар в том же количестве. Выбрал второй вариант, предложили "крысолов", который был дороже и ещё 2 года срока годности. Отправили в тот же день, доставку оплатил продавец. Рекомендую продавца, полностью и сразу решил проблему, такие продавцы редкость.
Товара був на сайті,а в наявності не було.,і я так розумію не буде,продавець не серйозний.
Велике спасибі вашому співробітнику Руслану.Миттєвий зв"язок і миттєва відправка товару.Менш як за добу товар вже в Червонограді.Такої швидкої доставки ще не зустрічала