Відгуки про компанію АгроБум - товари для дому, саду та городу
Олег К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергій Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Роксолана Ш.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Повний жах!!! Заказ відправили не тільки не на те відділення, так ще і вказали габарити більше 30 кг. Серйозно, статуетка 41 см. висоти більше 35 кг? Доставка 400 грн? Що це за наглість така??? Так мало того. я захотіла зв'язатися з продавцем аби він зробив переадресацію на потрібне мені відділення, телефон не відповідає, ніхто не перетелефоновує... Ну, раз так, то забирайте свою сову назад!!!
Коментар продавця
Доброго дня. Так як це категорія крихкого товару, вона пакується значно серйозніше, ніж речі які не б'ються під час транспортування. Ми з Вами зв'язувались, пояснивши всю ситуацію що до доставки, і чому в посилці рахується об'ємна вага а не фактична. І що посилку не можливо переадресувати на склад з обмеженням по вазі, Такі правила перевізника, і це прописано в умовах доставки. Ми завжди ідемо на зустріч клієнту, і за те щоб мінімізувати вартість по транспортуванню, але на габарити та цінову політику служби доставки ми впливати не можемо. Нажаль Вам це не сподобалось, але якби посилка пошкодилась через не належне пакування, Ви як одержувач, та ми я відправник, були сильно засмучені, та понесли б значно більші витрати ніж в даному випадку доставка за 298грн. Дякуємо за Ваш відгук, будемо ставати кращими!
Сергій Р.
Відмінно
Николай .
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ціна вище заявленої майже в два рази.
Валерий С.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
дві неділлі очікувань марно нема товару в наявності
Коментар продавця
Цей товар має малий термін придатності, тому виготовляєтся в грудні січні, У сьогоднішних обставинах має місце затримка від виробника. на сьогодні товар в наявності.
Виктория Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ирина З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Покупець
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Купувала ліхтарики,дуже вдячна за швидку доставку,якісне упакування і що найважливіше без передплат,бажаю вдячних клієнтів і вдалих продажів,рекомендую!!!
Повний жах!!! Заказ відправили не тільки не на те відділення, так ще і вказали габарити більше 30 кг. Серйозно, статуетка 41 см. висоти більше 35 кг? Доставка 400 грн? Що це за наглість така??? Так мало того. я захотіла зв'язатися з продавцем аби він зробив переадресацію на потрібне мені відділення, телефон не відповідає, ніхто не перетелефоновує... Ну, раз так, то забирайте свою сову назад!!!
Доброго дня. Так як це категорія крихкого товару, вона пакується значно серйозніше, ніж речі які не б'ються під час транспортування. Ми з Вами зв'язувались, пояснивши всю ситуацію що до доставки, і чому в посилці рахується об'ємна вага а не фактична. І що посилку не можливо переадресувати на склад з обмеженням по вазі, Такі правила перевізника, і це прописано в умовах доставки. Ми завжди ідемо на зустріч клієнту, і за те щоб мінімізувати вартість по транспортуванню, але на габарити та цінову політику служби доставки ми впливати не можемо. Нажаль Вам це не сподобалось, але якби посилка пошкодилась через не належне пакування, Ви як одержувач, та ми я відправник, були сильно засмучені, та понесли б значно більші витрати ніж в даному випадку доставка за 298грн. Дякуємо за Ваш відгук, будемо ставати кращими!
Ціна вище заявленої майже в два рази.
дві неділлі очікувань марно нема товару в наявності
Цей товар має малий термін придатності, тому виготовляєтся в грудні січні, У сьогоднішних обставинах має місце затримка від виробника. на сьогодні товар в наявності.
Купувала ліхтарики,дуже вдячна за швидку доставку,якісне упакування і що найважливіше без передплат,бажаю вдячних клієнтів і вдалих продажів,рекомендую!!!